Zdobądź najlepszy samochód

0
442

Wyszukiwarka samochodów to osoba, która pyta, czego potrzebujesz, co możesz zapłacić, a następnie znajduje wszystkie odpowiednie opcje. Ostatecznie wybór należy do Ciebie i oczywiście wszyscy chcą tego, co najlepsze. Więc kto decyduje? Ty robisz. Kto wie, co jest najlepsze? Ty robisz. Ale pytanie, do jakich samochodów ma się dostęp, czy nie, to jest praca wyszukiwarki samochodów.

Znalezienie samochodu swoich marzeń nie jest tak łatwe, jak zajrzenie do magazynu i powiedzenie „Hej! To mój wymarzony samochód!” Oczywiście wszyscy możemy „chcieć” samochód marzeń, ale czy naprawdę mamy teraz dostęp do tego samochodu? Może tak, może nie, to, co określi odpowiedź, to jakie są twoje bieżące oszczędności i stały przepływ twoich dochodów.

Kiedy mówisz bankowi lub dealerowi samochodów, ile zarabiasz i jaki jest Twój zawód, istnieje ku temu prawdziwy powód; powodem są pieniądze. Ludzie nie stają się bogaci, oddając swoje bogactwo, stają się bogaci, wiedząc, kto i co „zarobi” pieniądze, w przeciwnym razie nie byłoby w pobliżu żadnych samochodów do prowadzenia, banków do pożyczania pieniędzy ani sprzedawców samochodów ” targować się o ceny z.

Ufając wyszukiwarce samochodów robią coś, czego bank nie zrobi, znajdują „wszystkie” możliwe opcje. Dealer samochodowy ma tylko tak wiele opcji, podczas gdy wyszukiwarka samochodów ma znaną sieć dealerów samochodowych i dobry pomysł na to, jakie marki, lata i modele ma każdy dealer w danym sezonie.

Jeśli masz pracę, którą na pewno będziesz mieć do końca płatności lub przynajmniej lepszą pracę do tego czasu, w konsekwencji powinno być łatwo znaleźć prawie mnóstwo opcji. Sekretem nabycia nowego samochodu jest przede wszystkim wiedza, że ​​planujesz zainwestować, a po drugie, żyjesz z mniej niż zarabiasz.

W przypadku nowego samochodu musisz określić, z jakim poziomem „oszczędności” jesteś albo chętny do życia, albo w rzeczywistości „jesteś w stanie”. Większość ludzi ma dziś wydatki na życie równe, a nawet wyższe, niż faktycznie zarabiają. Jeśli twój dochód jest równy, a nawet mniejszy niż to, co wydajesz, musisz ustalić dla siebie lub tych, których wspierasz, że nowy samochód będzie wart poświęcenia polegającego na tym, że rzeczywiście „trochę zaciągniesz pasek.

Jeśli, na przykład, osoba zarabia wystarczająco dużo pieniędzy, aby żyć i wystarczająco dużo pieniędzy, aby wyjść do kina podczas imprezy przez cały weekend, ale tuż przed każdą wypłatą wydaje się, że znowu się zepsuła, coś musi zostać zapisane w budżecie. To pierwszy i najważniejszy klucz do zakupu nowego samochodu, budżet.

Jeśli ktoś chce Lamborghini, a mimo to pracuje na minimalnym wynagrodzeniu, najpierw musi mieć umiejętność dobrego budżetowania swoich pieniędzy. Lamborghini byłby zbyt drogi dla kogoś pracującego „tylko” za minimalną płacę, a nawet „prawie” niemożliwym. Choć wydaje się to niewiarygodne, nic nie jest „całkowicie” niemożliwe. Trzeba tylko wiedzieć, jak zarządzać ich bogactwem i przepływem ich bogactwa, aby stale „zwiększać” je wraz z upływem czasu poprzez odpowiednie inwestycje.

Budżet byłby początkiem, ale potem pojawia się „inwestycja”. Dobrze utrzymana motoryzacja może być doskonałą inwestycją, jeśli najpierw znajdzie się konsultant w sprawie twoich zamiarów. Głównym tego powodem jest tak zwana „targująca się cena”. Dealer ma zawsze „akceptowalny zakres zysku” i zakres ten musi być znany, aby być uczciwym zarówno wobec sprzedawcy, jak i osoby kupującej samochód.

Każdy produkt na rynku ma oryginalny „koszt produkcji” i ustaloną z góry „marżę zysku”, dzięki której przemysłowiec może faktycznie pomnożyć własne bogactwo, a dealer samochodów chce także pomnożyć bogactwo.

Zadaniem dealera jest jednak nie tylko znalezienie ludzi, którym można sprzedać samochód, ale także sprzedanie go za „tyle, ile„ ludzie ”prawdopodobnie„ za to zapłacą ”. Targowanie się oznacza odkrywanie absolutnego „minimalnego zakresu dopuszczalnej marży zysku” zarówno dla dealera, jak i sprzedawcy.

Wyszukiwarki samochodów znają idealny i najbardziej „honorowy” zakres dopuszczalnych marż zysku dla wszystkich modeli samochodów każdej marki, które zapewnia ich sieć dealerów, co jest częścią ich pracy. Drodzy poszukiwacze samochodów wykonują uczciwą pracę, ponieważ w świecie zarabiania pieniędzy „każdy musi zacisnąć pasy, aby mądrze zarabiać”.

Mądry poszukiwacz samochodów dobrze wykonuje swoją pracę, ponieważ zarabia na niej nie tylko pieniądze, ale także szacunek, lojalność i bogactwo, którego pieniądze nie mogą kupić, honor.

Oczywiście, gdy kupimy samochód, wartość natychmiast spada. Ale jeśli możemy teraz kupić ładny samochód za „zaszczytną cenę”, sprzedać go lub sprzedać za coś nieco wygodniejszego za dwa lata w „zaszczytnej cenie”, będzie to trwało, dopóki nie zainwestujemy tak dobrze , że jesteśmy w stanie kupić nasz „wymarzony” samochód.

Wyszukiwarka samochodów zna liny swojego handlu. Są mądrzy pod względem sposobów zarabiania pieniędzy i mogą bezpośrednio skontaktować się z właściwym sprzedawcą w zależności od potrzeb. W świecie porad wszyscy rozdają je za darmo, ale kogo słuchasz, taka jest sztuczka. Mądrość pochodzi od tych, którzy znają się na handlu i nie można oczekiwać dobrych rad na temat cennych klejnotów od murarza. Jeśli możesz spodziewać się, że uczciwy murarz dowie się o murowaniu, z pewnością możesz spodziewać się, że uczciwy wyszukiwarka samochodów dowie się o znalezieniu uczciwej oferty na idealny samochód dla Ciebie.

Znajdź najlepszy samochód dla siebie przez Internet

Co jest najlepsze Kto decyduje Ile zapłacisz na końcu umowy? Trudno znaleźć internetowych, szanownych dilerów, a najlepsza oferta dla Ciebie to taka, która zaspokaja Twoje obecne potrzeby i pomaga w dokonaniu inwestycji na przyszłość.